1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Plan odwiedzin kolędowych 2018/19

PDF Drukuj Email

 

 

Kolęda to nie magia czy sztuczne podtrzymywanie reliktów przebrzmiałej pobożności, ale: zwiastowanie radosnej Nowiny; ufna modlitwa do Boga o uchronienie wiernych od wszelkiego zła; szczególny wyraz wyznania wiary; konkretny sposób przyjęcia Bożego błogosławieństwa na cały rok.
Najkrócej ujmując: kolęda to otwarcie drzwi rodzinnego domu Panu Bogu.

 

 

Plan kolędy 2018/2019

 

Sobota 08.12.2018 r. godz. 10.00

1.   ul. Rubinowa od początku do spotkania

2. ul. Rubinowa od końca do spotkania

3.   ul. Karolinki od nr 8 i 3 do początku

4.   ul. Karolinki od nr 8a i 5a do lasu

Niedziela 9.12.2018 r. godz. 13.30

1. ul. Dunikowskiego od kolei do spotkania z drugą kolędą

2. ul. Dunikowskiego od nr 26 i 27h w kierunku kolei do spotkania

3. ul. Dunikowskiego od nr 28 i 29 w kierunku lasu

4. ul. Dunikowskiego od lasu do spotkania z pierwszą kolędą

Sobota 15.12.2018 r. godz. 10.00

1. ul. Ks. Kordeckiego od ul. św. Brata Alberta do nr 16a i 31

2. ul. Ks. Kordeckiego od 18 i 33 do nr 43c i 34b

3. ul. Ks. Kordeckiego od ul. Grzybowej do nr 45 i 36

4. ul. Kuczyńskiego od końca

Niedziela 16.12.2018 r. godz. 13.30

1.   ul. św. Brata Alberta od Hołdunowa do nr 89a i 90

2. ul. św. Brata Alberta od nr 76 i 77a do nr 89 i 88

3. ul. Bp. Adamskiego od nr 21a w kierunku kolei

4. ul. Bp. Adamskiego od kolei do spotkania z pierwszą kolędą

Sobota 22.12.2018 godz.10.00

1. ul. Kowalska, ul. Rejtana, ul. Kordiana, ul. Wróblewskiego ul. Olszewskiego

2. ul. Imielińska od kościoła w kierunku wiaduktu do nr 64 oraz od nr 87 do nr 53 (obie strony)

3. ul. Imielińska od kościoła w kierunku Chełmu do nr 117 (obie strony)

4. ul. Heweliusza od ul. Wyzwolenia

Niedziela 23.12.2018 godz. 13.30

1 . ul. Sapety od początku do spotkania z drugą kolędą

2. ul. Sapety od końca

3. ul. Apteczna od początku

Czwartek 27.12.2016 r. godz. 10.00

1.  ul. Ks. .Ściegiennego od lasu do nr. 22 i 29
2. ul. Ks. Ściegiennego od nr. 27 i 20 do nr. 15 i 6 i ul. Sokola

3. ul. Ks. .Ściegiennego od rynku, ul. Wąska i ul. Słoneczna do nr. 13 i 4

4.  ul. Satelicka, ul. Maratońska, ul. Orla, ul. Krucza, ul. Jastrzębia

Piątek 28.12.2016 r. godz. 10.00

1    ul. Turystyczna od lasu do nr 50 i 41
2. ul. Turystyczna od nr 32 i 19 do 48 i 39
3. ul. Turystyczna od nr 30 i 17 oraz ul. Modrzewiowa do ul. Imielińskiej

4.   ul. Bluszczowa od końca oraz ul. Ks. P. Skargi od początku

Sobota 29.12.2016 godz. 10.00

1. ul. Poniatowskiego od lasu do nr 35 i 44

2. ul. Poniatowskiego od nr 40 i 33 do nr 30 i 17

3. ul. Poniatowskiego od ul. Imielińskiej do nr 28 i 15

4. ul. Bursztynowa, ul. Wandy od nr 46 do zalewu

Niedziela 30.12.2016 r. godz. 13.30

1. ul. Kusocińskiego od początku ulicy oraz ul. Zacisze do nr 9 i 18

2 . ul. Kusocińskiego od końca do nr 11 i 20a

3.   ul. Malczewskiego od ul Imielińskiej, ul. Cicha

4. ul. Malczewskiego od końca do spotkania z pierwszą kolędą

Środa 02.01.2019 r. godz. 16.00

1. ul. Lipowa

2. ul. Akacjowa, i ul. Grabowa

3. ul. Malornego od końca

Czwartek 03.01.2019 r. godz. 16.00

1.   ul. Złocista, ul. Floriana

2. ul. Pokoju od końca

3. ul. Niemcewicza od początku

Piątek 04.01.2019 r. godz. 16.00

1. ul. Brzozy od początku

2. ul. Broszkiewicza, ul. Marka, ul. Skotnicy

Sobota 05.01.2019 r. godz. 10.00

1. ul. Grzybowa od początku

2. ul. Grzybowa od końca do spotkania z pierwszą kolędą

3. ul. Banachiewicza od nr. 11a i 22 do ul. Dunikowskiego
4. ul. Banachiewicza od nr 11b i 26 do ul. Podmiejskiej

Niedziela 06.01.2019 r. godz. 13.30

1 ul. Krótka, ul. Miła, ul. Żeńców od końca do nr 8 i 15

2. ul. Imielińska od nr 53 do nr 43 oraz od nr 62 do nr 60 oraz ul. Żeńców do spotkania z pierwszą kolędą

3.   ul. Baranowicza od początku

Piątek 11.01.2019 r. godz. 16.00

1. ul. Kamienna od końca

Sobota 12.01.2019r. godz.10.00

1.   ul. Wyzwolenia od rynku do nr 28a i 31d
2.   ul. Wyzwolenia od nr. 30 i 33 do nr 54 i 45
3.   ul. Wyzwolenia od nr 45a i 56 do nr 65a i 63a oraz ul. Na Sarganach i ul. ks. Rembowskiego

4. ul. Wyzwolenia od lasu do nr 60a i 65

Niedziela 13.01.2019 r. godz. 13.30

1. ul. Drzymały od nr. 58a i 131a do końca

2. ul. Drzymały od nr 56 i 131 do torów - nr 121 i 40

3.   ul. Satelicka od końca

Sobota 19.01.2019 r. godz. 10.00

1. ul. Podmiejska od ul. Br. Alberta do spotkania z drugą kolędą

2. ul. Podmiejska od końca

3. ul. Dobra od początku

4. ul. Szaniawskiego od końca, ul. Szafirowa i ul. Perłowa

Niedziela 20.01.2019 r. godz. 13.30

1. ul. Liliowa od końca, ul. Lawendowa

2. ul. Sikorskiego od końca do nr 32 i 17a

3. ul. Sikorskiego od rynku nr 7 do nr 30 i 13

4 ul. Zachęty od początku

Sobota 26.01.2019 r. godz. 10.00

1. ul. Pośpiecha od początku